Facebook marketingo patarimai bei nauji įrankiai

Kai pirmą kartą pasinėriau į Facebook reklamą verslui, man užtekdavo parrašyti ir išsiųsti vieną straipsnį į grupę arba ant savo sienos.

Nėra gramatinių klaidų? Nėra prastai apkirptų paveikslėlių? Nėra neigiamų atsiliepimų? Tai tobula!

Bet su kiekvienu nauju straipsniu atėjo nauji gabumai ir išmoktos pamokos apie Facebook‘o marketingą bei reklamą, kol pasiekiau tašką, kai galėjau išbandyti visus įmanomus įrankius, kuriuos siūlo ši socialinė platforma.

Facebook platforma turi daugiau negu 1.8 milijardo aktyvių vartotojų, vaikštančių po savo naujienų srautą, ir ieškančių jaudinančių naujienų. Marketingo specialistams bei komunikacijos specialistams valdančius sėkmingus Facebook puslapius, yra daug daug darbo prieš juos paleidžiant – tai tikras iššūkis pritaikyti Facebook išleistas naujoves bei neatsilikti nuo konkurencijos šioje nišoje dienos eigoje.

Todėl mums svarbu dalintis naujausia ir geriausiai panaudojama Facebook marketingo informacija, kad galėtume suteikti savo auditorijai, kuo geresnę savijautą ir patirtį skaitant mūsų straipsnius. Todėl, kad galų gale svarbiausia yra vartotojas, kuris skaito šią informacija ir ja dalinasi.

Šiandien pateiksime 10 paslėptų Facebook marketingo patarimų bei triukų, kuriuos turėtų išbandyti marketingo specialistai!

1.Puslapiai, kuriuos turėtumėte stebėti

Mes jau rašėme apie pasirinkimą stebėti Facebook puslapius praeityje, tai vis vien išlieka kaip vienas iš pagrindinių dalykų, nes šis įrankis turi labai daug galimybių. Marketingistai gali stebėti 100 skirtingų įmonių puslapių, leidžiančių greitai juos palyginti tarpusavyje, jų aktyvumą, galima pasirinkti praėjusias 7 dienas, įsitraukimą, auditorijos augimą, taip pat palyginti tai su jūsų puslapiu.

Prieiti prie šio įrankio galima paspaudus „Įžvalgos“ mygtuką.

Tada raskite puslapių stebėjimo langą – tiesiai po „5 paskutinių straipsnių“ sekcijos.

Pridėkite puslapius, kuriuos norite stebėti į savo sąrašą. Kai tik jie bus pridėti, užeikite su pelyte prie vardo, spauskite ir žiūrėkite, kaip viskas vyksta. Facebook‘as suteikia detalius aprašymus, apie visus konkurentų puslapius, jų straipsnius iš dabartinės savaitės. Ši funkcija leis jums greitai patikrinti kiek kiekvienas straipsnis susilaukia atsako iš auditorijos sekundžių greitumu,

  1. Ieškokite praėjusių straipsnių savo raktažodžiams tirti

Dauguma socialinės medijos specialistų yra pažįstami su standartine straipsnių analitine informacija bei įžvalgų duomenų sritimi. Tai galingas įrankis apskaičiuoti koks buvo praeitų straipsnių našumas su statistika apie: reakcijas, nuorodų paspaudimus, dalinimąsi, mėgti paspaudimus, puslapio patinka nuėmimus, straipsnio paslėpimus ir dar daug statistinių duomenų.

Facebook reklama

Bet kai kurie specialistai gali būti nepažįstami su dar viena puikia įrankių funkcija, kurią aš pavadinčiau, „Paskelbtų straipsnių paieška“ įrankis, kuris yra po jūsų puslapio „Paskelbimo įrankių“ sekcijos pasirinkimais.

Man patinka ši funkcija, nes galiu lengvai ieškoti straipsnių, apie tam tikras temas ir matyti, kokius paveikslėlius, kokiems straipsniams parinkau ir kas geriau veikia bei kas prasčiau.

Tai taip pat labai patogu prekiniams ženklams, kurie paskelbia straipsnius daugiau nei kartą per metus (tai mes išsiaiškinome Buffer programėlėje, paskelbiant esamus straipsnius darkart). Tai taip pat padeda, išvengti paskelbti prastus įvertinimus gavusį turinį.

Prieš dar kart paskelbiant seną straipsnį paklauskite savęs:“ ar aš jau esu bandęs paskelbti tą seną turinį?“

  • Jeigu ne – kokie kiti straipsniai nesenai buvo sėkmingi ir kaip aš galiu pakartoti tą sėkmę?
  • Jeigu taip – kaip aš galiu perdaryti šį turinį, kad jį pamatytų daugiau naujų akių?
  1.  Spauskite patinka ant puslapio, kuris yra jūsų nišos konkurento prekinis ženklas

Puikus būdas palaikyti ir parodyti gerus gestus kitiems prekiniams ženklams Facebook platformoje, paspaukite ant jo puslapio patinka iš savo asmeninio puslapio. Bet ar jūs žinojote, kad galite kitų nišų puslapius taip pat mėgti?

Šis mažas maža funkcija puikus būdas palaikyti savo mėgstamus prekinius ženklus iš savo oficialaus puslapio.

Kad pamėgtumėte prekinį ženklą iš savo puslapio, suraskite puslapį, kurį norite „mėgti“ nueikite ant jų laiko juostos ir spauskite mažą įkonėlę, „Mėgti kaip savo puslapį“.

Visi Facebook verslo puslapiai, kuriuos jūs valdote atsiras apačioje ir galėsite spausti „išsaugoti“.

  1. Išsaugokite straipsnį vėlesniam laikui

Su Facebook funkcija „išsaugoti vėlesniam laikui“, jūs galite išsaugoti žymeklį, kad įdomius galėtumėte pažiūrėti vėliau, taip pat kaip ir nuorodas, video, įvykius, draugų įrašus, puslapius ar fotografijas.

Man patinka ši funkcija, nes dažnai būnu judėjime ,kai naršau po Facebook tai gi ji padeda man išsaugoti dalykus, kuriuos norėsiu vėliau paskelbti arba peržiūrėti.

Norėdami naudoti išsaugotą informaciją:

Spauskite dešiniame kampe įvykį, kurį norite išsaugoti:

Iš puslapio vidaus spauskite „dantračio piktogramą“ ir pasirinkite „saugoti“.

Jeigu norite tiesiogiai eiti į išsaugotus puslapius eikite į www.facebook.com/saved ir rasite viską ką išsaugojote.

Tą patį galite padaryti ir su savo straipsniais, kuriuos norėsite viešinti.

https://www.goodreads.com/user/show/68071140-elektroninesparduotuves-sibert