Naujausios Puokščių dovanojimo mados

Laikai eina, mados keičiasi. Norite išlikti stilingais? Visuomet sekite naujienas ir tai, kas dabar yra madoje. Jei manote, jog mada yra tik rūbai ir batai, jūs labai klystate. Šiais laikais, mados elementais laikomi visi mus supantys daiktai. Ne išimtis ir gėlės – dovanodami jas turite pasirūpinti, jog padarytumėte tai su madinga ir stilinga maniera. Daugelis žmonių tikriausiai net nesupranta, kas madingo gali būti gėlių dovanojime – tiesiog įteiki puokštę ir pasveikini jubiliatą. Ne, mielieji, tie laikai jau seniai praėjo. Dabar gėlės ir jų dovanojimas yra daug daugiau nei vien tik simbolika, be jokių pridėtinių prasmių.

 

Gėlės gali būti dovanojamos senamadiškai – keletas palaidų žiedų, ar paprasta, tradicinė kompozicija. Kam tinka tokia dovana? Močiutei Aldonai iš Zapyškio, jos vardadienio proga. Tikrai, daugiau niekam. Vaikine, jei sveikindamas savo merginą su universiteto baigimu padovanosi jai keletą rožių, dar vienos progos sveikinti tą pačią merginą gali ir nepasitaikyti. Tai yra pats paprasčiausias, pigiausias, tačiau tuo pačiu ir neskoningiausias bei nemadingiausias būdas įteikti gėles.

 

Egzistuoja ir tarpinė fazė gėlių madoje – žmonės kurie stengiasi įteikti kažką įdomaus, tačiau neturi supratimo apie stilių, ko pasekoje įteikia kokią nors baisią kompoziciją. Pliusas už pastangas, tačiau estetikos ten tikrai nerasite . Tai labai gerai atsispindi fakte, jog tradicinės gėlių krautuvėlės išmiršta, ypač didžiuosiuose miestuose. Į jų vietas stoja profesionalūs floristai ar net stilistai, kurie į gėlę žvelgia ne kaip į augalą, o kaip į meno kūrinį. Taip yra todėl, kad žmonės pradeda vis labiau ir labiau domėtis mada, todėl žino, kas yra kas.

 

Galiausiai, pašnekėkime apie naujausias madas ir kas dabar iš tiesų gražu. Tikriausiai naujausias mados klyksmas yra gėlės dėžutėse. Kodėl taip yra? Turbūt todėl, kad tai estetiška, miela, ir velniškai praktiška. Be to, tai pakankamai nauja ir dar nenuvalkiota, tad tikrai neatrodysite prastai įteikdami tokią dovaną. Kur rasti gėlių dėžutėse? Daugumoje naujosios kartos gėlių butikų juos tikrai surasite. Be to,jų kaina tikrai nesi kandžioja – neišleisite daug daugiau nei pirkdami tradicinę puokštę. Taip pat, naujausias mados klyksmas – gėles pirkti internetu. Jau ir Lietuvoje yra ne viena elektroninė parduotuvė, kurioje galite įsigyti gėlių. Tarkime, jei perkate gėles dėžutėje, Atsiunčia rožių puokštę – dearflora.lt, jums net nereikia kelti kojos iš namų – apsilankote elektroninėje parduotuvėje, apžiūrite prekę iš visos pusės (šiais laikais fotografijos yra itin kokybiškos ir net interaktyvios), pervedate pinigus ir laukiate kol dėžutė bus pristatyta į jūsų ar adresato namus. Tai labai patogu itin užimtiems ir laiką taupantiems žmonėms.

 

Dabar taip pat labai madinga gėles dovanoti kartu su įvairiomis stiliaus detalėmis. Kaip ir jau minėtoji dėžutė, į kurią sudedamos gėlės, egzistuoja įvairiausios detalės (tekstilė, aksesuarai), kurie pasitelkiami suformuojant gražią gėlių puokštę. Apibendrinant – jei norite rasti tikrai madingą ir gerai atrodančią gėlių puokštę, pamirškite tradicinius gėlių kioskus ir užsukite į modernią gėlių studiją, išsirinkti rožių puokštę: https://dearflora.lt/product-category/puokstes/roziu-puokstes/ . Visai nesvarbu, realią ar virtualią.